Onze organisatie

Directie Tilburgse Voedselbank

Directeur
Ien de Kock
ien.de.kock@tilburgsevoedselbank.nl
Directeur
René Bruurs
rene.bruurs@tilburgsevoedselbank.nl

Bestuur Tilburgse Voedselbank

VoorzitterM​artin de Kokmartin.de.kok@tilburgsevoedselbank.nl
Vice-voorzitterMarc Vintgesmarc.vintges@tilburgsevoedselbank.nl
PenningmeesterNoud van Woerkomnoud.van.woerkom@tilburgsevoedselbank.n
SecretarisMarc Vintges (tijdelijk)marc.vintges@tilburgsevoedselbank.nl
BestuurslidArn van Baesta.van.baest@tilburgsevoedselbank.nl
BestuurslidWill de Laatwill.de.laat@tilburgsevoedselbank.nl
Voorzitter
M​artin de Kok
martin.de.kok@tilburgsevoedselbank.nl
Vice-voorzitter
Marc Vintges
marc.vintges@tilburgsevoedselbank.nl
Penningmeester
Noud van Woerkom
noud.van.woerkom@tilburgsevoedselbank.nl
Secretaris
Marc Vintges (tijdelijk)
marc.vintges@tilburgsevoedselbank.nl
Bestuurslid
Arn van Baest
a.van.baest@tilburgsevoedselbank.nl
Bestuurslid
Will de Laat
will.de.laat@tilburgsevoedselbank.nl

Klantenteam

Het klantenteam is bereikbaar op openingsdagen van 12:00 tot 15:00 uur.
U kunt natuurlijk ook altijd een berichtje sturen.

T: 06 – 300 861 67
E: klantenteam@tilburgsevoedselbank.nl

Dierenvoedselbank

CoördinatorIris Adamsiris.adams@tilburgsevoedselbank.nl