Onze organisatie

Directie Tilburgse Voedselbank

Directeur
Ien de Kock
ien.de.kock@tilburgsevoedselbank.nl
Directeur
Henk Denissen
henk.denissen@tilburgsevoedselbank.nl

Bestuur Tilburgse Voedselbank

VoorzitterNico van Mouriknico.van.mourik@tilburgsevoedselbank.nl
Vice-voorzitterMarc Vintgesmarc.vintges@tilburgsevoedselbank.nl
PenningmeesterNoud van Woerkomnoud.van.woerkom@tilburgsevoedselbank.n
SecretarisMarc Vintges (tijdelijk)marc.vintges@tilburgsevoedselbank.nl
BestuurslidWill de Laatwill.de.laat@tilburgsevoedselbank.nl
BestuurslidMartin de Kokmartin.de.kok@tilburgsevoedselbank.nl
Voorzitter
Nico van Mourik
nico.van.mourik@tilburgsevoedselbank.nl
Vice-voorzitter
Marc Vintges
marc.vintges@tilburgsevoedselbank.nl
Penningmeester
Noud van Woerkom
noud.van.woerkom@tilburgsevoedselbank.nl
Secretaris
Marc Vintges (tijdelijk)
marc.vintges@tilburgsevoedselbank.nl
Bestuurslid
Will de Laat
will.de.laat@tilburgsevoedselbank.nl
Bestuurslid
Martin de Kok
martin.de.kok@tilburgsevoedselbank.nl

Klantenteam

Het Klantenteam is bereikbaar tijdens openingstijden van de winkel op dinsdag, donderdag en vrijdag.
U kunt natuurlijk ook altijd een berichtje sturen.

T: 06 – 300 861 67
E: klantenteam@tilburgsevoedselbank.nl

Dierenvoedselbank

CoördinatorIris Adamsiris.buskens@tilburgsevoedselbank.nl