Onze organisatie

Directie Tilburgse Voedselbank

DirecteurIen de Kockien.de.kock@tilburgsevoedselbank.nl
DirecteurNog in te vullen-
Directeur
Ien de Kock
ien.de.kock@tilburgsevoedselbank.nl
Directeur
Nog in te vullen
-

Bestuur Tilburgse Voedselbank

VoorzitterM​artin de Kokmartin.de.kok@tilburgsevoedselbank.nl
Vice-voorzitterMarc Vintgesmarc.vintges@tilburgsevoedselbank.nl
PenningmeesterNoud van Woerkomnoud.van.woerkom@tilburgsevoedselbank.nl
SecretarisMarc Vintges (tijdelijk)marc.vintges@tilburgsevoedselbank.nl
BestuurslidArn van Baesta.van.baest@tilburgsevoedselbank.nl
BestuurslidWill de Laatwill.de.laat@tilburgsevoedselbank.nl
Voorzitter
M​artin de Kok
martin.de.kok@tilburgsevoedselbank.nl
Vice-voorzitter
Marc Vintges
marc.vintges@tilburgsevoedselbank.nl
Penningmeester
Noud van Woerkom
noud.van.woerkom@tilburgsevoedselbank.nl
Secretaris
Marc Vintges (tijdelijk)
marc.vintges@tilburgsevoedselbank.nl
Bestuurslid
Arn van Baest
a.van.baest@tilburgsevoedselbank.nl
Bestuurslid
Will de Laat
will.de.laat@tilburgsevoedselbank.nl

Cliëntenbegeleiding en cliëntenadministratie

De cliëntenadministratie is telefonisch bereikbaar op donderdag en vrijdag van 09:00 tot 15:00 uur. U kunt natuurlijk ook altijd een berichtje sturen.

T: 06 – 300 861 67, elke donderdag en vrijdag tussen 09:00 en 15:00.
E: clienten@tilburgsevoedselbank.nl